• 1 BG
  • 2 BG
  • 3 BG
  • 4 BG
  • 5 BG
  • 6 BG
  • 7 BG

FME

 

3B Kent Modeli çalışmalarında ham veriler çoğu kez farklı kaynak ve üretim sistemlerinden gelir. Sonuca ancak ve veriler harmanlanarak ulaşılabilir. Safe Software Inc. firmasına ait FME (Feature Manipulation Engine) Yazılımı veri formatlarının dönüşümünü kolaylaştırıyor ve üretimde büyük oranda otomasyonu mümkün kılar. FME ile uzun yıllardır çalışıyoruz; yazılımın kendi bünyesinde bulunan Transformer ile Workspace geliştirme yanında özellikle 3B modelleme işlemleri için yeni Transformerler proğramlıyoruz. Böylece FME'nin 3B model üretiminde yetersiz kaldığı alanları tamamlıyoruz. Oluşturulan FME Workspace'leri müşterilerimiz de kullanıyor; 2B ve 3B veriş işleme çalışmalarında sonuca çok daha hızlı ulaşabiliyorlar.

İhtiyaçlarınıza göre farklı CAD ve CBS yazılımları için arabirimler oluşturabiliriz.

 
 

Workspace

 
  Sayfa Başı

 

3D STUDIO MAX

 

3B Modellemede kurallara bağlanabilecek bir çok işlem (örneğin) yazılım tarafından otomatik olarak modellenebilir. Kullanıcıya sunulan proğram onun modellemede kullandığı ve aşina olduğu yazılım olmaktadır; örneğin 3D Studio Max, AutoDesk. Bu otomasyon sayesinde manuel olarak aylarca sürecek modelleme işlemi günlere saatlere indirgenebilmektedir.

 
 

Max

 
  Sayfa Başı 
 

Standalone

 

Yaklaşık 18 yıldır 3B modelleme ve yazılım mühendisliği alanında çalışıyoruz. Uzmanlığımız 3B Kent Modelleri üzerine. Başka yazılımlar içerisinde PlugIn olarak çalışan çözümler yanında "tek başına"; FME veya MAX yazılımına ihtiyaç olmadan, çalışabilen yazılımlar geliştiriyoruz. Mühendislik çalışmalarında mevcut sisteme entegrasyon, maksimum otomasyon ve bizden istenileni eksiksiz gerçekleştirmeyi önemsiyoruz.

 
 

Standalone

 
  Sayfa Başı