• 1 BG
  • 2 BG
  • 3 BG
  • 4 BG
  • 5 BG
  • 6 BG
  • 7 BG

Erstellung

 

In Situationen, in denen die öffentlichkeitswirksame Darstellung großer Gebiete gefordert ist, können wir unsere Dienstleistungen für die realitätskonforme 3D Visualisierung von Stadt- und Landschaftsmodellen anbieten. Zusätzlich können wir geplante Projekte anhand der vorhandenen Pläne modellieren und gemeinsam mit dem umgebenden Stadt- oder Landschaftsmodell visualisieren. Auf diese Art können wir die Auswirkung von geplanten Bauprojekten auf ihre unmittelbare Umgebung so simulieren, dass es für die Anrainer anschaulich und verständlich ist. Das ist eine wesentliche Voraussetzung für zielführende Verhandlungen mit Bürgern im Zuge von großen Bauprojekten.

 
 

3D Simulation Bahntrasse Güterzugumfahrung St. Pölten

 
 

Seitenanfang 


 

Proje TAKİBİ

 

Taraflar arasında bir iletişim aracı olabildiğinde proje sunumu başarılıdır denilebilir. Sunumda proje ve etrafında bulunan unsurlar 3B model olarak gösterilir ve teknik bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından da kolayca anlaşılır yapıdadır. Koordinatlı olan bu sahne projeye ait farklı senaryo ve alternatifleri anlık gösterebilmektedir. Bu sayede proje sahibi katılımcılar ile proje hakkında tartışablmekte ve onların fikirlerini projeye aktardığını gösterebilmektedir.

Geliştirdiğimiz yazılım modülleri bu tarz 3b görselleştirme sahnelerinin makul fiyatlar ile hızlı hazırlanmasını, güncellenmesini ve böylece 3B sahnenin proje planlaması ile eş zamanlı ilerlemesini sağlamaktadır.

 
 

Stadtbahn Reutlingen

 
 

Sayfa Başı


 

sunum

 

İhityaç olduğunda müşterilerimizi halka açık sunumlarda ve tanıtımlarda destekliyoruz. Sunum yapılacak ortam ve şekline göre büyükboy ekran, projektör veya monitörler kullanılabilir.

Katılımcılar genellikle 3B sahneyi kendileri keşfetmek, inelemek isterler. CityGRID® Scout sahnelerinin Sanal Gözlükler(Oculus Rift ve HTC Vive) ile kullanımı kullanıcıyı bir adım daha öteye götürerek 3D sahne içerisinde olmasına izin verir. Bu yeni bakış açısı insanlara öneden bilmedikleri bir hissi 3B kent Modeli içerisinde yaşamalarını mümkün kılıyor. Bir hareket algılayıcısı olan Microsoft Kinect ise halka açık sunumlarda projenizin ilgi odağı olmanızı sağlıyor.

Projeyi bir mekan ve zamana bağlı olmaksızın sunmak isterseniz internet web sahnesi ve cep telefonu uygulaması olarak teslim edebiliriz.

 
 

3B Görselleştir Çalışması

 
  Sayfa Başı